Apartmány Celnica se nachází v oblasti velmi dobře značených turistických tras, což umožňuje poznávat přírodní krásu Beskyd bez obav, že byste zabloudili. Z kratších či delších tras jak pro pěší, tak pro cyklisty si vybere skutečně každý.

Velké Karlovice jsou přitažlivé po celý rok. V teplém období můžete nazout polobotky nebo nasednout na bicykl a vyrazit za poznáním a v chladném období si zase nandat lyže či běžky a vyrazit na nepřeberné množství tras a sjezdovek opatřených vleky. Apartmány Celnica bude Vaším koutkem tepla a bezpečí, kam se budete šťastně unavení vracet za příjemným odpočinkem.

V celém prostoru apartmánů Celnica je WIFI připojení k internetu zdarma. Naší specialitou jsou apartmány vybavené ve stylu světových kultur. Můžete se nechat překvapit pokojem toskánských luhů a hájů, kde zažijete ty pravé italské vášně jihu. Dalším v nabídce je pokoj indonéského nádechu, kde zažijete exotiku asijského světa. Pokoj severského vzhledu naplněný elegantní strohostí. A konečně apartmán valašský, sledující tradiční pojetí beskydského života. To pravé ubytování Velké Karlovice zažijete pouze v apartmánech Celnica.

Pro ty z Vás, kteří se chystají na cyklistický výlet, a nechce se Vám sebou tahat vlastní kolo, jsme zřídili půjčovnu jízdních kol a koloběžek. Po výletu si můžete sednout ke stolu a zahrát si nějakou společenskou hru, které jsou také v naší nabídce.

Lyže nebo běžky Vám sice u nás nepůjčíme, ale Velké Karlovice jsou rájem pro lyžaře a běžkaře, tudíž sehnat na půjčení vybavení i pro tento sport by nemělo být překážkou. Z apartmánů Celnica budete mít ideální výchozí a startovací pozici. Vleků v blízkém okolí je velké množství a je jen na Vás, pro který se rozhodnete. Taktéž je to i s běžkama! Ba dokonce ještě jednodušší, stačí jen nastoupit do nějaké z udržovaných stop a už se jen kochat krásou okolní krajiny.

Nabízíme to nejlepší ubytování Velké Karlovice. V apartmánech Celnica se dočkáte nejen pohodlné postele a plně vybavené kuchyně, ale i dalších služeb, které Vám tolik zpříjemní Váš odpočinek. Můžete navštívit náš pivní a vinný sklípek, kde se posilníte na druhý den. Po namáhavém výletu u nás naleznete uvolňující masáže a saunový domeček. Wellness Beskydy si užijete nejvíce u nás, protože je na té nejvyšší úrovni. Venkovní bazén a víceúčelové hřiště jistě potěší nejen Vás, ale i Vaše děti. Samozřejmostí je oplocené parkoviště v areálu apartmánů. Wellness Beskydy spojené s veškerým servisem, který nabízíme, z nás dělá nejlepší místo pro Váš odpočinek od práce a povinností. Přijďte si to užít.

A pokud nejste schopni se odloučit na dobu volna od svých čtyřnohých přátel, tak vězte, že u nás se můžete ubytovat i s nimi. Psi jsou nejlepší přátelé člověka, přeci bychom je nenechali úpět za dveřmi.

Přijeďte se potěšit krásou Beskyd a užít si volna do našich apartmánů.
Budete vždy vítáni.